• naše weby..
  • ..
  • .
Home
galerie
udržitelného
rozvoje
Vyber téma:-- vše --
Správa věcí veřejných a územní rozvoj Životní prostředí Udržitelná spotřeba a výroba Doprava a mobilita Zdraví Místní ekonomika Vzdělávání a výchova Kultura, volný čas Sociální prostředí Globální odpovědnost Venkov, krajina, zemědělství

galerie udržitelného rozvoje

Prostějov: Senior taxi

Pro seniory starší 65 let, kteří trvale bydlí na území města Prostějova zajišťuje prostějovský magistrát sociální službu SENIOR TAXI.

Jízdy probíhají v pracovních dnech; tedy od pondělka až do pátku mimo soboty, neděle a svátků v době od 6.30 do 15.30 h.

Cena za jednu jízdu je poskytovatelem účtována ve výši 20 Kč.

Služba Senior taxi slouží seniorům na území města Prostějova z místa jejich trvalého bydliště. Účel jízdy je např. návštěvy praktického a odborného lékaře, do nemocnice a na polikliniku, na pobočky České pošty, na úřady, na náměstí T. G. Masaryka, na hřbitov, do domovů pro seniory a do zařízení poskytovatelů registrovaných sociálních služeb ve městě Prostějově.
Kontakt na Zdravé město

Kontakt...

Alena Dvořáková
i
Příklady dobré praxe nemají charakter zpravodajství o aktuálním dění. Jedná se o aktivity, které mohou být staršího data, ale přesto jsou inspirativní. Jejich zveřejnění v Galerii udržitelného rozvoje, na stránce Dobrá praxe nebo v Inspiromatu NSZM nemá souvislost s datem jejich realizace. Texty článků jsou ponechány v původním čase a situaci.
Použité fotografie a obrázky jsou poskytnuty jednotlivými municipalitami, případně se jedná o ilustrační foto z oficiálně přístupných zdrojů.

Nejčtenější dobrá praxe z tématu

Hodonín: Bezbariérová MHD

Bezbariérová MHD

Hodonín

Prostějov: Jízdní řády MHD v mobilním telefonu

Jízdní řády MHD v mobilním telefonu

Prostějov

Kroměříž: Bezbariérová MHD

Bezbariérová MHD

Kroměříž

Zlínský kraj: Koordinátor pro rozvoj veřejné dopravy v kraji

Koordinátor pro rozvoj veřejné dopravy v kraji

KRAJ ZLÍNSKÝ

Bohumín: Senior taxi

Senior taxi

Bohumín

Most: Bezplatná přeprava seniorů v prostředcích MHD

Bezplatná přeprava seniorů v prostředcích MHD

Most