Opava: Děti navrhly jména nových trolejbusů

Na desítce nových parciálních trolejbusů za 130 milionů korun, které jezdí po Opavě, se dnes objevila jména a obrázky, které vymysleli opavští školáci. Ulice města tak budou brázdit trolejbusy Měšťáček, Divadlík, Sportáček, Řechtáček, Strašák, Želvík, Duhovník, Ježula, Arra bus a Čarobus.

Jména vymyslely děti ze základních škol Kylešovice, Boženy Němcové, Mařádkova a Englišova. Na zadní části trolejbusu jsou pak dětmi namalované obrázky s názvem vozu. Trolejbusy byly pořízeny díky dotaci z evropských fondů, pokřtil je primátor Tomáš Navrátil.

Kontakt...

Veronika Bittová

Prostějov: Jízdní řády MHD v mobilním telefonu

Jízdní řády MHD v mobilním telefonu