• naše weby..
  • ..
  • .
Home
galerie
udržitelného
rozvoje
Vyber téma:-- vše --
Správa věcí veřejných a územní rozvoj Životní prostředí Udržitelná spotřeba a výroba Doprava a mobilita Zdraví Místní ekonomika Vzdělávání a výchova Kultura, volný čas Sociální prostředí Globální odpovědnost Venkov, krajina, zemědělství

galerie udržitelného rozvoje

Český Brod: Českobrodská doprava pro seniory

Poptávaná služba Českobrodská doprava pro seniory úspěšně odstartovala 3. 9. 2018. Je určena pro osoby starší 65 let a držitele průkazu ZTP nebo ZTP/P bez věkového omezení, kteří mají bydliště v Českém Brodě a jeho místních částech. Zájemci si mohou požádat o průkaz, který jim bude sloužit k využití dotované dopravy. (Formuláře žádosti jsou k dispozici na úřadě nebo ke stažení na webu města.) Tito občané ji budou moci využít v pracovních dnech v době od 6.30 do 14.30 hodin k přepravě na následující místa na území města Český Brod: lékařské ordinace a lékárny, úřady, obchody, poskytovatelé sociálních služeb, hřbitovy, pobočka České pošty, pobočky bank a pojišťoven, železniční stanice Český Brod.
Cena za jednu jízdu je 15 Kč, přičemž jednou jízdou se rozumí cesta tam. Další podrobnosti v příloze.
Kontakt na Zdravé město

Kontakt...

Mgr. Jana Tůmová, mobil: 730 870 953
i
Příklady dobré praxe nemají charakter zpravodajství o aktuálním dění. Jedná se o aktivity, které mohou být staršího data, ale přesto jsou inspirativní. Jejich zveřejnění v Galerii udržitelného rozvoje, na stránce Dobrá praxe nebo v Inspiromatu NSZM nemá souvislost s datem jejich realizace. Texty článků jsou ponechány v původním čase a situaci.
Použité fotografie a obrázky jsou poskytnuty jednotlivými municipalitami, případně se jedná o ilustrační foto z oficiálně přístupných zdrojů.

Nejčtenější dobrá praxe z tématu

Hodonín: Bezbariérová MHD

Bezbariérová MHD

Hodonín

Prostějov: Jízdní řády MHD v mobilním telefonu

Jízdní řády MHD v mobilním telefonu

Prostějov

Kroměříž: Bezbariérová MHD

Bezbariérová MHD

Kroměříž

Zlínský kraj: Koordinátor pro rozvoj veřejné dopravy v kraji

Koordinátor pro rozvoj veřejné dopravy v kraji

KRAJ ZLÍNSKÝ

Bohumín: Senior taxi

Senior taxi

Bohumín

Most: Bezplatná přeprava seniorů v prostředcích MHD

Bezplatná přeprava seniorů v prostředcích MHD

Most