Český Brod: Českobrodská doprava pro seniory

Poptávaná služba Českobrodská doprava pro seniory úspěšně odstartovala 3. 9. 2018. Je určena pro osoby starší 65 let a držitele průkazu ZTP nebo ZTP/P bez věkového omezení, kteří mají bydliště v Českém Brodě a jeho místních částech. Zájemci si mohou požádat o průkaz, který jim bude sloužit k využití dotované dopravy. (Formuláře žádosti jsou k dispozici na úřadě nebo ke stažení na webu města.) Tito občané ji budou moci využít v pracovních dnech v době od 6.30 do 14.30 hodin k přepravě na následující místa na území města Český Brod: lékařské ordinace a lékárny, úřady, obchody, poskytovatelé sociálních služeb, hřbitovy, pobočka České pošty, pobočky bank a pojišťoven, železniční stanice Český Brod.
Cena za jednu jízdu je 15 Kč, přičemž jednou jízdou se rozumí cesta tam. Další podrobnosti v příloze.

Kontakt...

Mgr. Jana Tůmová, mobil: 730 870 953

Prostějov: Jízdní řády MHD v mobilním telefonu

Jízdní řády MHD v mobilním telefonu