Plánování a systémová dopravní řešení ve městech a obcích, vč. systému parkování

Brno: Město chce sedm tisíc nových míst na parkovištích P+R

Město chce sedm tisíc nových míst na parkovištích P+R

Brno

Radní města Brna schválili jedenáct míst, kde by mohla v příštích letech vyrůst parkoviště park and..
Břeclav: Ochranné jízdní pruhy pro cyklisty

Ochranné jízdní pruhy pro cyklisty

Břeclav

Na začátku dubna se ve starobřeclavských ulicích Na Pěšině a Generála Šimka se v souladu s..
Břeclav: Nová parkovací věž slouží cyklistům

Nová parkovací věž slouží cyklistům

Břeclav

Ve čtvrtek dopoledne předala dodavatelská firma městu dokončenou parkovací věž pro kola...
Šternberk: Cesty městy - vítězné řešení ze soutěže

Cesty městy - vítězné řešení ze soutěže

Šternberk

První cenu v soutěži Cesty městy získal projekt regenerace a revitalizace městského centra, který řeší dopravní situaci v městě s citem k potřebám obyvatel i návštěvníků.
...více dobré praxe

videogalerie

Litoměřice: Anketa budoucnost dopravy (2019)

Nový Jičín: Inspirace na Konferenci NSZM (2019)